1

Téma: Registrace, členství, aktivita

Registrace je jednoduchá, zdarma, pouze stojí Váš čas.

Registrací získáte přístup k notám ve formátu pdf, které jsou bez vodotisku. Dále získáte přístup k notám ve formátu GP5.
Tedy po registraci zůstanou na fóru dál noty s vodotiskem, ale záskáte přístup do fóra BASA PRO RADOST - Pokec  » O souborech, umístění a všem okolo - pro členy » Kde jsou soubory uložené. Zde jsou odkazy na disk google, kde jsou soubory pdf. bez potisku a ve formátu GP5 uloženy

Pokud si chcete změnit vzhled fóra, jděte do záložky "Profil" - "Nastavení", a v okénku "Dostupné styly" si můžete změnit vzhled na takový, který Vám lépe vyhovuje

Registrovaným uživatelům, kteří jsou rok neaktivní, tedy rok nenavštíví fórum pod svými přihlašovacími údaji, bude registrace zrušena.

Prosím tedy, aby se již registrovaní uživatelé při návštěvě fóra přihlašovali. Pokud někdo zapomněl své přihlašovací údaje, nechť mě kontaktuje, jméno uživatele je dostupné a heslo mohu změnit. Po přihlášení si ho uživatel může změnit podle svého.

Dále bych chtěl moc požádat všechny již registrované, nově registrované i hosty, aby zasílali své výtvory, své basové linky, doprovody a pomohli tak rozšířit databázi, která je, myslím si, řadě začátečníků a snad i zkušených basáků užitečná. Pokud má někdo doprovod třeba jenom ručně psaný a nebo v tabech, nechť mi ho zašle a já ho zpracuji do not a tabů.

Jen pro informaci, na fóru jsem zaznamenal návštěvy ze Slovenska, Velké Británie, USA a Ruska, tedy zřejmě je naše dobrovolná a nezištná práce užitečná i v zahraničí.



Prosím i neregistrované hosty, aby přispívali svými názory na fóru a pomohli tak zvyšovat jeho kvalitu a odstraňovat případné chyby

2

Re: Registrace, členství, aktivita

Pro všechny návštěvníky a nově příchozí

Fórum už funguje rok a kousek. Za tuto dobu se podařilo zpracovat a umístit k dnešnímu dni 71 písniček. A je to především díky aktivitě moderátora MYSCAT, který neúnavně tvoří další a další, a to velice kvalitně, včetně doprovodné kytary a textu. Tedy jeho písničky mohou být použity i pro trénování doprovodné kytary.

Trošičku mě mrzí, že přes to, že stránky od letošního ledna, od kdy je funkční počítadlo, navštívilo cca 2000 lidí, ale nenašel se nikdo jiný, kdo by přispěl, či chtěl jinak spolupracovat.

Každopádně věřte, že jak já, tak MYSCAT to děláme proto, že nás to baví a že máme tuhle muziku rádi a že nás pasivita ostatních neodradí. Protože mimo jiné víme, že se každým "dnem" může objevit nový basáček, který by chtěl hrát tyhle písničky, ale neví jak na to, jak začít, a že se tedy poohlédne po internetu a že narazí na naše stránky, které mu budou pomocníkem a inspirací.

Pokud začínáte a hledáte, pokud už hrajete, ale potřebujete nalézt konkrétní doprovod, pokud jen tak koukáte, všichni jste vítání. A pokud by se náhodou našel někdo další, kdo by chtěl spolupracovat, tedy nabídnout své vlastní doprovody, není nic jednoduššího, než nás oslovit.


Vladimír Moravec - mc.vlada - administrátor

3

Re: Registrace, členství, aktivita

Pro zajímavost přidávám odkaz na statistiky sledovanosti a návštěvnosti fóra, ze dne 10.11.2015

http://www.toplist.cz/report/1678920-323575-

4

Re: Registrace, členství, aktivita

Ctěl bych poděkovat všem členům a hostům za sledování našeho fóra. podle počítadla TOPlist, dosáhla návštěvnost za sledované období od ledna 2015 do dnes přes 10 000 návštěv.

Je to asi nejen pro mě další signál, že stránky mají smysl.

5

Re: Registrace, členství, aktivita

Upozornění pro zahraniční zájemce o registraci


Vzhledem k napadení fóra, kdy byly prováděny mraky registrací z celého světa, byla záměrně změněna odpověď na kontrolní otázku. A jelikož se množí dotazy na nemožnost registrace, předpokládám, že je problém právě zde.



Správná odpověď zní

čtyři

6

Re: Registrace, členství, aktivita

Jak na registraci

-    Kliknete na „Registrace“
-    Zaškrtnete okénko „Souhlas“ a kliknete na Souhlasím
-    Zadáte e-mail a uživatelské jméno a dáte odeslat
-    Odpovíte na kontrolní otázku, odpověď je    čtyři    kliknete na „Odpovědět“
-    Hotovo, na Váš e-mail přijde odkaz na potvrzení
-       Po kliknutí na odkaz se zobrazí okénko pro zadání a potvrzení hesla
-       Nyní se můžete svým jménem a heslem přihlásit