1

Téma: Výzva hostům a členům

Fórum se pomalu rozrůstá a i administrace začíná být složitější.  Návštěvnost se pohybuje okolo 370 návštěv měsíčně, na statistikách je patrné, že přichází více lidí, kteří už fórum znají a hledají něco konkrétního, neprohledávají celé fórum. O tom svědčí pokles shlédnutí, který byl v lednu 2307, největší v březnu 5958 a pak postupně klesal s vyjímkou června 4803 na současných cca 2000.

Tedy o radu, o tip na doprovod a inspiraci se na fórum obrací nejméně 300 lidí měsíčně. A je to určitě dobře, protože je to signál, že fórum má smysl.

Jen jsem trochu smutný z toho, že se za celou dobu existence fóra nenašel nikdo další, kdo by přispěl svým výtvorem, svým doprovodem. Nevěřím tomu, že nikdo další, nemá nějaký svůj doprovod k písničkám, které zde zatím nejsou a nebo jiný k těm, které zde jsou, třeba jen ručně psaný, v tabech, nebo jenom v hlavě, pak není problém ho alespoň v tabech zapsat. A taky až na vyjímku jsem nezaznamenal reakci na zveřejněné doprovody. Vždyť ne každému mohou vyhovovat tak, jak jsou zpracované, nebo v nich mohou být chyby, které jsme přehlédli. Prosím tedy, přistupujte k fóru ne jako k pouhému zdroji informací, ale jako k fóru, kde můžete aktivně sdělit svůj názor a nebo přispět něčím ze své tvorby.

No a nakonec bych chtěl moc poděkovat moderátorovi MYSCAT za neúnavnou práci. Většina jeho písniček je zpracovaná a rozepsaná v takové kvalitě, že by bylo možné, v případě zájmu, převést tyto písničky i do formátu MIDI pro ty, kdo nepracují s notačními programy.

2

Re: Výzva hostům a členům

Vážení přátelé hudby a baskytary obzvlášť. Včera, tedy 19.11.2015 byl překročen počet 5 000 návštěv na fóru. Počítadlo funguje od ledna 2015. Považuji to za úspěch, za určitou odměnu zato, že tvořit tohle fórum má smysl. Děkuji všem.Vladimír Moravec - mc.vlada - administrátor