1

Téma: Festival

Navštívili jste nějaký festival, který by stál za zmínku, krátkou zprávičku a odkaz na nějakou tu fotečku? Tak se s námi podělte.

2

Re: Festival

Já bych tedy začal. V minulosti jsem toho moc nenavštěvoval, ale chystám se to pomalu napravovat. Každopádně jsem několikrát navštívil "Country Lhotku" u Mělníka, hezké prostředí, slušné ceny a když sedne program, není co řešit. Loni jsem navštívil "Trampský Širák" Štoky u Jihlavy. Hezké prostředí, slušné ceny, dobrá organizace, krásná příroda. Jedinou skvrnkou byla průtrž mračen při příjezdu a cesta z Prahy zpolatněnou, nicméně na spoustě míst rozkopanou a tedy zpomalenou dálnicí. Letos se zatím chystám na festival "Folkový kvítek" na Konopiště, lístky už mám a snad se i polepším a přidám nějaké fotečky a třeba i krátkou referenci smile

http://img2.rajce.idnes.cz/d0203/10/10026/10026516_de4221e91cb6ee7cd11d5ff15e9dfee9/images/Pohled_2015new-page-002.jpg?ver=0

     První den festivalu super, amfiteátr na Konopišti narvaný k prasknutí. Jen zásobování pivem totálně selhalo. Fronty na pivo u jediného stánku byť se třemi pípami tak okolo 45 minut. No a večer Jarek Nohavica, to prostě nemělo chybu, nádherné počasí. Selhala mi technika, tak jsem ani nepořídil žádné fotky, jestli mi nějaké pošle kamarád Roman, tak je přidám.
     Druhý den se začal vyvíjet slibně, začaly vystopení mladých vítězů regionálních soutěží, bohužel před začátkem vlastního festivalu jsem musel z rodinných důvodů odjet. Nevm jak tam, s Romanem jsem ještě nemluvil, ale tady u nás bylo počasí pod psa, vlastně celý večer a noc pršelo.