1

Téma: Výzva hostům a členům

Fórum se pomalu rozrůstá a i administrace začíná být složitější.  Návštěvnost se pohybuje okolo 370 návštěv měsíčně, na statistikách je patrné, že přichází více lidí, kteří už fórum znají a hledají něco konkrétního, neprohledávají celé fórum. O tom svědčí pokles shlédnutí, který byl v lednu 2307, největší v březnu 5958 a pak postupně klesal s vyjímkou června 4803 na současných cca 2000.

Tedy o radu, o tip na doprovod a inspiraci se na fórum obrací nejméně 300 lidí měsíčně. A je to určitě dobře, protože je to signál, že fórum má smysl.

Jen jsem trochu smutný z toho, že se za celou dobu existence fóra nenašel nikdo další, kdo by přispěl svým výtvorem, svým doprovodem. Nevěřím tomu, že nikdo další, nemá nějaký svůj doprovod k písničkám, které zde zatím nejsou a nebo jiný k těm, které zde jsou, třeba jen ručně psaný, v tabech, nebo jenom v hlavě, pak není problém ho alespoň v tabech zapsat. A taky až na vyjímku jsem nezaznamenal reakci na zveřejněné doprovody. Vždyť ne každému mohou vyhovovat tak, jak jsou zpracované, nebo v nich mohou být chyby, které jsme přehlédli. Prosím tedy, přistupujte k fóru ne jako k pouhému zdroji informací, ale jako k fóru, kde můžete aktivně sdělit svůj názor a nebo přispět něčím ze své tvorby.

No a nakonec bych chtěl moc poděkovat moderátorovi MYSCAT za neúnavnou práci. Většina jeho písniček je zpracovaná a rozepsaná v takové kvalitě, že by bylo možné, v případě zájmu, převést tyto písničky i do formátu MIDI pro ty, kdo nepracují s notačními programy.

2

Re: Výzva hostům a členům

Vážení přátelé hudby a baskytary obzvlášť. Včera, tedy 19.11.2015 byl překročen počet 5 000 návštěv na fóru. Počítadlo funguje od ledna 2015. Považuji to za úspěch, za určitou odměnu zato, že tvořit tohle fórum má smysl. Děkuji všem.

Vladimír Moravec - mc.vlada - administrátor

3

Můžu se prosím zeptat, zda-li se dají noty nějak stahnout, anebo odstranit ten vodoznak. Dost mi vadí při učení. Děkuji předem za odpověď. smile

4

Fannys351 napsal:

Můžu se prosím zeptat..

Ahoj,
na hlavní stránce je téma "Odkaz na doprovody"
je to uložené na Google disku, použití pro otevření souboru je třeba GuitarPro.

To neplatí pro samotné noty, ale pro GP5 soubory. PDF samozřejmě otevírat v Adobe třeba.
Zde odkaz na téma Odkaz na doprovody

Předávám zde nabyté info :-)

Pěkný den